طراحی سایت حرفه ای‌

طراحی سایت حرفه ای

وقتی از طراحی سایت حرفه ای صحبت میکنیم، یعنی صرفا به انجام یک طراحی سایت بسنده نمیکنیم.

شرکت ها و افراد زیادی هستند که اصطلاحا وبسایت طراحی کرده و آن را به مشتری تحویل میدهند.اما آیا این اشخاص مواردی فراتر از طراحی سایت را هم در نظر میگیرند؟

طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای

مفهوم طراحی حرفه ای سایت

درشرکت مه خاتون ابتدا با شناخت و تحلیل دقیق کسب و کار شما، مشاوره تخصصی انجام میشود. برند شما، اهداف شما، مخاطبان شما و… بررسی شده و یک استراتژی طراحی سایت تدوین میگردد.

دپارتمان بازاریابی دیجیتال مه خاتون نیز در کنار تیم طراحی وبسایت به ارائه پیشنهاداتی در جهت آنلاین برندینگ و مدیریت محتوا محور سایت میپردازد.

سر انجام طراحی وبسایت با رعایت تمامی اصول و استانداردهای فنی و بصری انجام شده . پس از آن نیز تیم پشتیبانی و آموزش شما را برای ورود قدرتمند به دنیای آنلاین تجهیز میکند.

ما درشرکت مه خاتون، روالی که به طور خلاصه بیان شد را “طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت خلاقانه” می نامیم.

هویت برند تجاری

در شرکت مه خاتون کاسپین قبل از شروع طراحی، برند تجاری شما و نوع کسب و کارتان بررسی میشود. طراحی سایت باید با فضای تجارت شما هارمونی داشته باشد . تا ارتباطی منسجم بین ویژگی های برند و سایت شما برقرار شود.

در صورت لزوم و تایید شما، برند تجاری تان از نو طراحی شده و اصطلاحا پروسه Rebranding انجام میگردد . تا وبسایتی حرفه ای و کاملا منطبق بر تجارتتان طراحی شود.

یک وبسایت ضعیف میتواند آثار سوئی در رشد کسب و کارتان داشته باشد.

گسترش کسب و کار با سایت حرفه ای

وقتی سایتی به طور حرفه ای طراحی شود، به آسانی از دیگر وبسایت های مشابه متمایز میشود. شرکت مه خاتون به شعور و سلیقه مخاطب آگاه است و برای آن ارزش قائل است. لذا طراحی وبسایت به گونه ای حرفه ای انجام میگردد تا هر کاربری را راضی نگاه دارد.

جذب کاربر بیشتر

هدف نهایی در طراحی سایت، جذب حداکثری مخاطب است. با طراحی یک رابط کاربری یا UX حرفه ای برای سایت، میتوانید بازدیدکنندگانی دائمی برای خود به ارمغان آورید.

تیم مه خاتون با تحلیل کامل رفتار بازدیدکنندگان به کمک ابزار تخصصی و همچنین تجربه ی چندین ساله خود، طراحی وبسایت را به سبکی انجام میدهد که جذب حداکثری مخاطب وفادار محقق شود.

طراحی سایت حرفه ای

تمایز با رقبا

احتمالا تعداد زیادی از رقبای شما هنوز به اهمیت برخورداری از یک سایت حرفه ای و ایده آل پی نبرده اند. شرکت مه خاتون با طراحی سایت حرفه ای سکوی پرتابی برای تجارت شما فراهم میکند . تا بتوانید با قدرت نسبت به رقبایتان پیشتاز باشید.

بسیاری از افراد همچنان از استراتژی قدیمی طراحی سایت استفاده کرده و از اهمیت و تاثیر یک سایت حرفه ای خلاقانه آگاه نیستند.

هزینه کمتر در آینده

ممکن است طراحی سایت حرفه ای هزینه بر به نظر بیاید. اما بواسطه بستر وسیعی که فراهم میشود امکان نگهداری، پشتیبانی، توسعه و گسترش آن را آسان و ارزان میکند.

از آنجا که طراحی سایت حرفه ای در شرکت مه خاتون از صفر تا صد به طور اصولی و استاندارد انجام میشود، احتمال انجام تغییرات بنیادین در سایت بعد از گذر زمان بسیار کم است.

ویژگی طراحی سایت حرفه ای

عوامل زیادی در طراحی یک سایت حرفه ای مؤثرند.

برای مثال آگاهی تیم اجرایی از آخرین تلکنولوژی های برنامه نویسی سایت، شناخت دقیق عناصر بصری و رنگ ها با توجه به علم زیباشناسی، آگاهی از ملاک های موتورهای جستجو برای رتبه دهی به سایت و… .

با این حال برخی از موارد تاثیرگذار در طراحی سایت حرفه ای را به اختصار مطرح میکنیم تا با این مفهوم بیشتر آشنا شوید.

  • فضای طراحی سایت

از دید یک طراح سایت حرفه ای، هر قسمت از فضای صفحه سایت مخصوص المان بخصوصی است. در واقع قطعات پازل یک سایت باید به شکلی درست و متناسب در کنار یکدیگر قرار گیرند تا رابط کاربری جذاب و استاندارد فراهم شود.

  • جهت یابی

جهت یابی یعنی طراحی سایت حرفه ای به گونه ای باشد که بازدیدکننده به کمک منوها و هدایتگرها به راحتی به صفحه مورد نظرش برسد.

در دسترس بودن منو، آگاه سازی کاربر از اینکه در کدام شاخه از سایت حضور دارد و… مواردی هستند که باید در این زمینه رعایت شوند.

  • جذابیت بصری

شرکت مه خاتون کاسپین به سبب تخصص در شناخت عناصر گرافیکی، ترکیب رنگ، فونت ها و… به دانش و تجربه کاملی در چینش اصولی آنها کنار یکدیگر رسیده است. در طراحی حرفه ای سایت، مخاطب در اولین نگاه متوجه تبحر طراحان شده و تجربه ای ماندگار در ذهنش ثبت میشود.

  • طراحی درست CTA

کال تو اکشن ها عناصری دیداری در سایت حرفه ای هستند که موجب ترغیب کاربران به کلیک و واکنش می شوند.

طراحی مناسب CTAها و استفاده بجا از آنها میتواند موجب افزایش فروش سایت و یا ورود بیشتر بازدیدکننده ها به صفحه ای مشخص شود.

امنیت

ایمن بودن یک وبسایت در مقابل نفوذ یا هک، خیالی آسوده برای مدیر سایت و کاربران آن فراهم میکند.

گرچه نمیتوان امنیتی ۱۰۰درصدی را تضمین نمود اما تیم فنی وبسیما تمامی متدها و الگوریتم های لازم را برای بکارگیری بالاترین سطح امنیت در سایت بکار میگیرند. همچنین پیشنهاداتی کاربردی را به مدیران سایت ارائه میکنند تا احتمال نفوذ به کمترین میزان ممکن برسد.

جستجو در سایت

قسمت جستجو در وبسایت، یکی از تعاملی ترین بخش های سایت حرفه ای با کاربران است. هر کاربر حداقل یک بار از این قسمت استفاده میکند و هرچه پاسخ مناسب تری از آن دریافت کند، تجربه کاربری بهتری برایش رقم میخورد.

فاکتورهای مهمی چون سرعت، فیلترگذاری، دسته بندی مناسب و… در تجربه جستجوی کاربر موثرند که شرکت مه خاتون تمام آن ها را به درستی در طراحی این قسمت رعایت و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد میکند.

طراحی سایت حرفه ای

سئو فرندلی بودن

برای اینکه وبسایت شما توسط موتورهای جستجو مانند گوگل دیده شود و به جایگاه مطلوبی برسد، لازم است چهارچوب و اصولی که بعضا از سوی خود موتورهای جستجو تعیین میشود را در طراحی سایت رعایت کنید.

یک سایت حرفه ای، قواعد و دستورالعمل های زیادی را برای رسیدن به بالاترین سطح سئو اعمال میکند. برای مثال نقشه سایت، استفاده مناسب از کلمات کلیدی و… مواردی هستند که رعایت آنها در یک سایت حرفه ای ضروری است.

صفحه اصلی